Bobslejists Miņins kļūst par Kuldīgas domes deputātu

Ventspils, 28.dec., LETA. Bobslejists Jānis Miņins, kurš no Tautas partijas saraksta kļuvis par Kuldīgas domes deputātu, negrasās pamest sportista karjeru.

Miņins aģentūrai LETA pauda viedokli, ka spēs savienot deputāta pienākumus ar sportista karjeru, lai arī bobsleja sezonas laikā viņa klātbūtne domē būšot retāka. Domes sēžu grafiks esot gana ērts, lai Miņins iespēju robežās varētu piedalīties pašvaldības sēdēs.

 

Sportists norādīja uz svarcēlāja un Saeimas deputāta Viktora Ščerbatiha (ZZS) piemēru, kurš, pareizi organizējot savu laiku, spēj savienot lielo sportu un deputāta pienākumus.

 

Miņinam jau esot neliela pieredze pašvaldības darbā, jo līdz šim viņš darbojies domes Sporta un tūrisma komisijā. Kļūstot par deputātu, Miņins strādās Finanšu un Attīstības komitejās, kuru darbā jaunais deputāts sola darboties aktīvi.

 

Kā ziņots, Kuldīgas domē ievēlētais Ivars Eglītis (TP) ir nolicis pilnvaras uz veselības ministra amata pienākumu pildīšanas laiku, tāpēc deputāti viņa vietā apstiprināja bobslejistu Miņinu.

 

Kuldīgas domē darbojas 11 deputāti, no tiem astoņi ir Tautas partijas pārstāvji, pa vienam no TB/LNNK, LSDSP un partijas "Jaunais laiks".

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas