Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Centrs „Dardedze” dibina Goda padomi un prezentē jaunu mājas lapu

Rīt, 26. oktobrī, centra „Dardedze" telpās risināsies divi nozīmīgi notikumi - „Dardedzes" Goda padomes dibināšana un jaunas mājas lapas www.bernskacietusais.lv prezentācija.

Centra "Dardedze" sabiedrisko attiecību speciālists Mārcis Pļaviņš informē, ka centra komanda, tuvojoties nodibinājuma 10 gadu jubilejai, aicinājusi no dažādām jomām sabiedrībā pazīstamus zinošus cilvēkus kļūt par centra „Dardedze" Goda padomes locekļiem. Dalību Goda padomē apstiprinājuši 18 biedri, kuru vidū ir bijusī Latvijas Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga, Latvijas Bērnu fonda vadītājs Andris Bērziņš, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadītāja Laila Rieksta-Riekstiņa, animatore Roze Stiebra, Baiba Sipeniece un citi.

 

M.Pļaviņš norāda, ka Goda padomes locekļi tiks aicināti piedalīties nodibinājuma darbības virzienu izstrādē, nepieciešamības gadījumā sniegt eksperta padomus un centra darbības novērtējumu, kā arī dalīties ar ieteikumiem centra darbības pilnveidošanai.

 

"Pasākumā tiks prezentēta jauna mājas lapa www.bernskacietusais.lv, kurā būs atrodama plaša informācija par vardarbību pret bērnu un iespējām saņemt palīdzību gadījumā, ja bērns ir iesaistīts noziedzīgā nodarījumā kā cietušais vai liecinieks," stāsta preses sekretārs. 

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas