Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Četrām lielajām pilsētām būs valsts budžeta dotācijas

Valsts budţeta dotācijasnākamgad saņems četras lielās pilsētas, kurām ir zemākie vērtētie ieņēmumi uz vienu iedzīvotāju

No otrdien valdībā skatītajiem dokumentiem izriet, ka zemākie vērtētie ieņēmumi uz vienu iedzīvotāju pēc pašvaldību finanšu izlīdzināšanas ir četrām lielajām pilsētām - Daugavpilij,Rēzeknei, Jēkabpilij un Liepājai.

 

Daugavpilī tie ir 230 lati, Rēzeknē - 237 lati, Jēkabpilī - 244 lati, betLiepājā - 249 lati uz vienu iedzīvotāju. Kopumā šīm pašvaldībām nākamgad paredzēts piešķirtvalsts budžeta dotāciju 5,714 miljonu latu apmērā. Pēc dotācijas saņemšanas zemākie vērtētie ieņēmumi uz vienu iedzīvotāju nākamgad plānoti 262 lati.

 

Valdības akceptētie noteikumi paredz, ka 2011. gadā pašvaldību finanšu izlīdzināšanas fonda kopējie ieņēmumi būs aptuveni 66,67 miljonilatu. Lielāko daļu jeb vairāk nekā 58 miljoni latu no šīs summas veidos pašvaldību iemaksasizlīdzināšanas fondā, tostarp vairāk nekā 51 miljons latu izlīdzināšanas fondā maksās lielās pilsētas- Rīga, Jūrmala, Jelgava, Ventspils un Valmiera.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas