Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Cīkstēšanās par "Latvijas finiera" akcijām turpinās

A/s "Latvijas finieris" akciju atpirkumā vakar iesaistījās otrs spēlētājs - uzņēmuma bijušais darbinieks un patlaban tā akcionārs Armands Apfelbaums, kuram pieder vairāk nekā desmit uzņēmuma akciju.

Viņš nesen vērsās SIA "DB Partners" un advokātu birojā "BDO Zelmenis & Liberte".

 

"Iemesls bija mana un citu "Latvijas finiera" mazo akcionāru vēlēšanās uzzināt no ekspertiem vienas akcijas patieso vērtību un vai akcijas vispār pārdot," norādīja A. Apfelbaums. Akcijas vērtību komentē SIA "DB Partners" valdes loceklis Olafs Švanks: "Es nevēlos nosaukt konkrētu skaitli, cik maksā viena akcija ar 10 000 latu lielu nominālvērtību, tomēr tās bilances vērtība ir tuvu divām vienas akcijas nominālvērtībām. Ja uzņēmums darbojas ar peļņu, tad akcijas vērtībai ir jābūt lielākai nekā tās grāmatvedības vērtība."


A. Apfelbaums pirmdien izsūtīja vēstuli - sadarbības piedāvājumu - aptuveni 400 "Latvijas finiera"
mazajiem akcionāriem, kurā aicina viņus apvienoties un Krievijas kokapstrādes kompānijas "Sveza"
piedāvāto Ls 10 000 lielo cenu par parasto balsstiesīgo akciju ar Ls 10 000 lielu nominālvērtību no-
sauc par "negodīgu".

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas