Cilvēki aktīvi izmanto iespēju baudīt brīvdienas uz kalna

Rīga, 3.janv., LETA. Iestājoties īstiem ziemas laika apstākļiem, cilvēki labprāt brīvās dienas velta slēpošanai un snovošanai, liecina aģentūras LETA apkopotā informācija.

Pēdējās dienās par ziemas aktīvās atpūtas cienītāju trūkumu nevar sūdzēties neviena no slēpošanas trasēm. Lielu slēpotāju un ziemas prieku baudītāju interesi izjūt gan Tukuma rajonā esošais "Milzkalns", Turaidas "Reiņa trase", gan Valmierā esošais slēpošanas centrs "Baiļi" un Cēsu rajona "Žagarkalns", kā arī Gaiziņkalns.

Kā aģentūru LETA informēja "Žagarkalna" pārstāvji, sniega kvalitāte uz kalna ir ļoti laba un vakar tika atvērts arī Skolnieku kalns Cīruļkalna pusē. Šodien "Žagarkalnā" darbojas astoņi pacēlāji un divi mazie bērnu kalniņi ar virves pacēlājiem viens "Žagarkalna" virsotnē, otrs Cīrulīšu puses bērnu parkā.

"Žagarkalna" pārstāvji norādīja, ka cilvēku uz kalna ir tik daudz, ka pašlaik vienā no inventāru nomām ir beidzies inventārs un tuvākajā laikā arī otrā nomā tas varētu beigties.

"Žagarkalns" šodien būs atvērts līdz pat vieniem naktī.

Slēpošanas centrā "Baiļi" ir atvērtas visas slēpošanas trases un arī kameršļūkšanas kalns. Ja cilvēki ir ieradušies ar savām slēpēm, tad ir iespējams arī izmantot distanču slēpošanu. Šodien "Baiļi" būs atvērti līdz plkst.23.

"Reiņa trasē" naktī atjaunots sniega daudzums uz galvenās trases, kā arī turpinās sniega ražošana distanču slēpošanas aplī un sniega parkā. Šodien "Reiņa trasē" darbojas bērnu parks ar pacēlāju, galvenā trase ar diviem pacēlājiem un iesācēju trase. Distanču slēpošanas aplis sagatavots divu kilometru garumā.

Pa nakti sniegu uz trasēm papildinājis arī "Milzkalns". Šodien "Milzkalns" strādās līdz vieniem naktī un piedāvā galvenajā nogāzē trīs trases ar pacēlājiem, kā arī darbojas iesācēju kalniņš.

Distanču slēpošanu un slēpošanas trases no kalna cilvēki labprāt iemēģina arī Gaiziņkalnā, kas šodien strādās līdz pusnaktij.

Liela interese un rindas pie pacēlājiem izveidojušās slēpošanās kalnā "Lemberga hūte", kas atrodas Ventspilī. Šodien līdz vieniem naktī "Lemberga hūtē" būs atvērtas slēpšanas trase un snovborda nobrauciena līnija ar dažādiem reiliem un kalniņiem, kā arī kameršļūkšanas trase.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas