"Delna" apmierināta ar Doma laukumā notikušo tautas sapulci

Rīga, 3.nov., LETA. Tautas sapulce Doma laukumā noritējusi veiksmīgi, aģentūrai LETA atzina tās rīkotājas sabiedrība par atklātību "Delna projektu vadītāja Aiga Grišāne.

"Viss notika, kā vajag, un cilvēku skaits bija optimāls šādiem laika apstākļiem. Liels prieks, ka pasākums notika bez starpgadījumiem," aģentūrai LETA sacīja Grišāne.

"Delnas" pārstāve uzsvēra, ka par sapulces īstajiem rezultātiem varēs spriest pēc valdības un Saeimas turpmākās rīcības.

Uz tautas sapulci "Par tiesisku Latviju! Par godīgu politiku!" Rīgā, Doma laukumā un tā apkaimes ielās bija sapulcējušies aptuveni 7000 - 8000 cilvēku, pēc pasākuma aģentūrai LETA atzina policijas pārstāvji.

Pasākuma laikā sniega slapjš sniegs un bija spēcīgs vējš, kas daudziem pasākuma dalībniekiem bojāja lietussargus.

Uz sapulci Doma laukumā sanākušie iedzīvotāji pauda gan gandarījumu, gan vilšanos par sanāksmē pieredzēto.

Vairāki iedzīvotāji pauda gandarījumu, ka tauta vēlas savā valstī kaut ko mainīt un ka tik sliktā laikā, kad nepārtraukti krīt slapjš sniegs, ieradušies tik daudz cilvēku. Iedzīvotāji atzina, ka sanākuši, jo nav apmierināti ar pašlaik valstī un valdībā notiekošo.

Vairāki iedzīvotāji aģentūrai LETA norādīja, ka gaidījuši no pasākuma vairāk. "Cerēju, ka būs kā 80.gadu beigās, bet šodien Tautas sapulcē nav vairs tās noskaņas," sacīja Tautas sapulces dalībniece no Rīgas.

Tāpat vairāki iedzīvotāji arī norādīja, ka pasākumu vajadzēja rīkot 11.novembra krastmalā, jo Doma laukumā bija pārāk maz vietas un daudzi cilvēki pasākumu atstājuši.

Viens Rīgas rajona iedzīvotājs pauda sašutumu par pūļa izturēšanos Valsts prezidenta Valda Zatlera uzstāšanās laikā. Kā ziņots, laikā, kad Zatlers sanākušajiem teica uzrunu, iedzīvotāji sauca "atlaist Saeimu".

Kā novēroja aģentūra LETA, uz sapulci bija ieradušies cilvēki gan no attālākiem Latvijas reģioniem, piemēram, Cesvaines, Daugavpils, Saulkrastiem, gan no Rīgas.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas