Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dibina Starptautisko Eiropas Darba devēju koordinācijas Padomi

15.aprīlī Maskavā notiek Starptautiskās Eiropas Darba devēju koordinācijas Padomes (The International Coordinating Council of Employers' Unions) dibināšanas pasākums.

Pēc Krievijas Rūpnieku un uzņēmēju apvienības (The Russian Union of Industrialists&Entrepreneurs) prezidenta A.Šohina kunga uzaicinājuma padomes dibināšanā aicināti piedalīties LDDK prezidents Vitālijs Gavrilovs, LDDK viceprezidents Vasilijs Meļņiks un LDDK ģenerāldirektore Elīna Egle.  

LDDK prezidents Vitālijs Gavrilovs uzstāsies ar uzrunu, daloties pieredzē par uzņēmēju dalību pretkrīzes pasākumu izstrādē un ieviešanā, kā arī sniegs praktiskus piemērus par uzņēmēju sadarbību ar publisko sektoru.

 

Starptautiskās Eiropas Darba devēju koordinācijas Padomes (turpmāk - Padome) mērķis ir stiprināt sadarbību starp darba devējus pārstāvošām organizācijām, daloties pieredzē tādos jautājumos kā - pretkrīzes pasākumi un tie ietekme uz uzņēmējdarbību, darba tirgus un tā kvalitātes paaugstināšana, sociālā drošība, sociālā dialoga attīstīšana un citi jautājumi.

 

Plānots, ka 15.aprīlī tiks parakstīts Padomes dibināšanas līgums, kuru plāno parakstīs sekojošu valstu darba devēju organizācijas: Azerbaidžāna, Armēnija, Baltkrievija, Bulgārija, Ungārija, Kazahstāna, Lietuva, Igaunija, Polija, Krievija, Ukraina, Latvija.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas