Divas Stradiņa slimnīcas medmāsas dzērumā aizmirst par pacientu aprūpi

Rīga, 22.nov., LETA. Divas Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas medmāsas 18.novembra vakarā nevarēja aprūpēt pacientus, jo bija alkohola reibumā, šovakar ziņoja Latvijas Neatkarīgās televīzijas raidījums "Degpunktā".

Raidījumā cietusī paciente stāstīja, ka 18.novembra vakarā pie sistēmas pieslēgtie vecie ļaudis sapratuši, ka viņiem neviens tuvāko stundu laikā nepalīdzēs, paši cēlās un gāja meklēt palīdzību.

 

Atrodot medmāsiņas, izrādījies, ka tās ir aizmigušas. "Es nevaru apgalvot, ka viņa bija dzērusi, aromātu es nejutu, viņa vienkārši krēslā bija atliekusies un gulēja. Piegāju, saucu viņu vārdā, domāju, varbūt sāks saprast, bet tāpat nekādu emociju," stāstīja cietusī paciente.

 

Par otras māsiņas stāvokli gan nekādu šaubu neesot bijis. Pienākot pie pacientiem, viņa sevi nodevusi pilnībā, jo, pienākot pie pacientes, palātas slimnieki redzējuši, ka viņai ir palēninātas kustības, runa, aromāts. "Viņa bija ļoti piedzērusies," stāstīja sanitāre Astrīda.

 

Slimnīcas vadība sola notikušo rūpīgi izmeklēt. "Pat bez "Degpunktā" iejaukšanās vainīgās māsiņas būtu saņēmušas sodu," apgalvoja slimnīcas 4.nodaļas virsmāsa Ināra Gine.

 

Slimnīcas vadība atvainojas visiem pacientiem, kuriem 19.novembra naktī nācās ciest māsiņu nolaidības dēļ. Patlaban ārsti lemj par sodu, kāds pienākas darbiniecēm. Slimnīcas vadība nenoliedz arī viņu atlaišanu no darba.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas