Divos traģiskos ugunsgrēkos Latvijā dzīvību zaudē seši cilvēki

Rīga, 7.nov., LETA. Naktī uz trešdienu divos traģiskos ugunsgrēkos Latvijā dzīvību zaudēja seši cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) priekšnieka palīdze Inga Vetere.

Pēc pusnakts Rīgā, Eizenšteina ielā ugunsgrēks izcēlās deviņstāvu mājas sestā stāva divistabu dzīvoklī. Šajā ugunsgrēkā gāja bojā trīs cilvēki - 1964.gadā dzimusi sieviete, kā arī 11 gadus vecais Ričards un sešus gadus vecais Rauls. Bojā gājušie atradās vienā istabā.

 

Otrā istabā bijusi 14 gadus veca meitene ar suni, kura izskrējusi uz lodžijas. Ugunsdzēsēji, satinot meiteni segās, viņu iznesa no degošā dzīvokļa. Meitene šoka stāvoklī nogādāta slimnīcā.

 

Pašlaik ugunsgrēka izcelšanās iemesls nav zināms.

 

Savukārt plkst.0.30 VUGD saņēma izsaukumu uz ugunsgrēku Aizkraukles rajona Daudzeses pagastā, kur dega pašvaldībai piederoša vienstāva barakas tipa dzīvojamā māja.

 

Ugunsnelaimē gāja bojā trīs aptuveni 45, 73, 50 gadus vecas sievietes. Kā aģentūru LETA informēja policijā, šajā ugunsgrēkā cietis arī 1957.gadā dzimis vīrietis, kurš guvis abu plaukstu un galvas apdegumus un nogādāts slimnīcā.

 

Ugunsdzēsēji notikuma vietā ieradās 0.44 no Jaunjelgavas. Ierodoties notikuma vietā, VUGD darbinieki konstatēja, ka liesmas pārņēmušas ēkas šīfera jumtu 40 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēks likvidēts plkst.5.36.

 

Iespējams, šī bijusi pašvaldības sociālā māja, kurā bija seši dzīvokļi. Bojā gājušie ir no diviem pretējiem dzīvokļiem.

 

Ugunsgrēka iespējamie iemesli pagaidām nav zināmi. Notikuma vietā strādā eksperti.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas