Doma laukumā sanākušos uzrunā arī Valsts prezidents

Rīga, 3.nov., LETA. Šodien uz tautas sapulci "Par tiesisku Latviju! Par godīgu politiku!" Doma laukumā sanākušos uzrunāja arī Valsts prezidents Valdis Zatlers.

Sanākušie Latvijas iedzīvotāju Valsts prezidentu sagaidīja ar saucieniem "atlaist Saeimu". Šis pats aicinājums vairākkārt pārtrauca Valsts prezidenta uzrunu.

Runājot par šo aicinājumu, Zatlers žurnālistiem sacīja, ka visam ir jānotiek Satversmē noteiktajā veidā un ir jārīkojas, kā teikts Satversmē.

Pēc Zatlera teiktā, patlaban nav nekādu pazīmju, kas liktu atlaist Saeimu. Valsts vadītājs norādīja, ka Saeima spēj atbildīgi rīkoties, piemēram, tā ar 92 balsīm nobalsoja par Latvijas Bankas prezidenta iecelšanu un patlaban partijās notiek diskusijas.

Valsts vadītājs iepriekš bija teicas, ka Doma laukumā sanākušos neapmeklēs.

Viņš žurnālistiem sacīja, ka uz Doma laukuma atnācis, jo sadzirdēja, ka cilvēki runā par valstiskām vērtībām un izskanēja tādas vērtības kā tikumība, godīgums, kultūra un dziesma, "kas ir vērtīgākais, uz kā mēs būvējam savu pašapziņu un valsti".

Zatlers arī žurnālistiem pauda pārliecību, ka Latvija ir demokrātiska valsts, pati brīvākā un demokrātiskākā valsts pasaulē.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas