Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ēlertes partneri vēlas uzzināt viņas domubiedrus

Nepacietībā uzzināt Sarmītes Ēlertes domubiedrus deg ne tikai daļa sabiedrības, bet arī viņas partneri no topošās apvienības Vienotība.

Vēlmi to noskaidrot līdz Vienotības dibināšanai 6.martā nesen izteikuši vairāki
Pilsoniskās savienības biedri partijas domes sēdē. Viņu vidū ir arī Saeimas deputāte Ina Druviete
(PS), kura atzina: "Uzskatu, ka ir pēdējais laiks nosaukt Sarmītes Ēlertes grupas dalībniekus."

Viņa arī domā, ka visiem, kas kandidē Saeimas vēlēšanās no Vienotības saraksta, ir jābūt kādas
partijas biedriem. Tā uzskata arī Jaunā laika līdere Solvita Āboltiņa, jo tikai tā varot nodrošināt, ka
katrs no saraksta ievēlētais deputāts un arī ministrs uzņemas politisko atbildību.

 

S.Ēlertes domubiedru sanāksmēs ar ekspertiem bija iespēja piedalīties arī Jaunā laika, Pilsoniskās savienības un Sabiedrības citai politikai pārstāvjiem, kuri varēja iepazīties ar šiem cilvēkiem un arī iekļaut programmā sarunās izteiktās idejas.

 

S.Ēlerte, kura pašlaik atrodas ārpus valsts, atzina: "Šīs vēlēšanas būs izšķirīgas: vai saglabāsies Latvijas Rietumu izvēle, vai iespējams jauns līgums ar sabiedrību - par godīgu un atbildīgu politiku. Ir jāmainās varas attieksmei pret sabiedrību, jātiek pāri milzīgajai neuzticības plaisai. Politikai ir jākļūst atvērtai, un pilsoniskajai sabiedrībai jāiesaistās jaunā pakāpē."

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas