Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Finansu ministrija izmaina šaubīgu iepirkumu konkursa nolikumu

Pēc mediju intereses Finanšu ministrija vakar pāris stundu laikā mainījusi pretrunīgi vērtējamus iepirkumu konkursa noteikumus, kas saistīti ar Eiropas Savienības fondu atspoguļošanu masu medijos.

Finanšu ministrijas (FM) paspārnē pirms divām dienām tika apstiprināts konkurss, kurā drukāto mediju izdevēji tika aicināti pacīnīties par reklāmas materiāliem, kas saistīti ar Eiropas Savienības (ES) fondiem.

 

Paredzamā līgumcena norādīta 20 000 latu bez pievienotās vērtības nodokļa. Šādi konkursi notiek regulāri, un to mērķis ir iegūt izdevīgāko piedāvājumu par zemāko cenu, nevis lobēt kāda uzņēmuma biznesu.


Tomēr šajā gadījumā, izvērtējot konkursa nolikumu, radās aizdomas, ka iepirkumu procedūra ir formāls pasākums, kurā lemts uzvarēt jau iepriekš zināmam pretendentam.

 

Bezkaislīgas un atbilstošas ir prasības, ka žurnāla mērķauditorijai jābūt ar uzņēmējdarbību saistītiem cilvēkiem, tam jāiznāk vismaz reizi mēnesī un viena numura lasītāju auditorijai jābūt vismaz 20 000 cilvēkiem. Tomēr aizdomas radīja viens no nolikuma punktiem, kurā rakstīts, ka "laikraksta vai žurnāla saturiskajam formātam jābūt līdzīgam biznesa laikraksta Dienas Bizness vai žurnāla Kapitāls saturiskajam formātam".

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas