Gadskārtējā Virsnieku ballē piedalīsies 1500 viesu un virsnieku

Rīga, 23.nov., LETA. Šodien Rīgas Latviešu biedrības namā notiks Nacionālo bruņoto spēku (NBS) Virsnieku balle, kurā piedalīsies aptuveni 1500 viesu un virsnieku.

Pasākuma izmaksas, kurās ietilpst restorānu un ēdināšanas pakalpojumi, producēšana un tehniskā nodrošināšana, ir aptuveni 17 000 latu, aģentūru LETA informēja NBS komandiera personīgā štāba Preses un informācijas daļas virsnieks kapteinis Normunds Stafeckis.

 

Balles viesus - ārvalstu aizsardzības atašejus, bruņoto spēku sadarbības partnerus un citus lūgtos viesus, kā arī virsniekus un viņu dzīvesbiedres - uzrunās Valsts bruņoto spēku augstākais vadonis Valsts prezidents Valdis Zatlers, aizsardzības ministrs Atis Slakteris (TP) un NBS komandieris brigādes ģenerālis Juris Maklakovs, bet muzikālo apsveikumu sniegs dziedātāja Marija Naumova.

 

Ievērojot tradīcijas, balle sāksies ar polonēzi, kuru uzsāks Valsts prezidents, aizsardzības ministrs un NBS komandieris ar dzīvesbiedrēm.

 

Tai sekos valsis, kuru spēlēs Jūras spēku orķestris.

 

Gadskārtējā Virsnieku balle tiek rīkota, turpinot Latvijas Armijas tradīcijas, kā arī svinot tās un Lāčplēša Kara ordeņa dibināšanas 88.gadadienu.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas