Godmanis: Valdībai būs jāizvirza un jāuzņemas ambiciozi mērķi

Rīga, 20.dec., LETA. Jaunajai valdībai būs jāizvirza un jāuzņemas ambiciozi mērķi, ceturtdien Saeimā, uzstājoties pirms balsojuma par jauno valdību, uzsvēra premjera amata kandidāts Ivars Godmanis (LPP/LC).

Godmanis uzsvēra, ka valdībai būs nepieciešami ambiciozi mērķi, pretējā gadījumā būs grūti mobilizēt gan sevi, gan arī sabiedrību jauniem un veiksmīgiem darbiem valsts labā.

 

Premjera amata kandidāts uzsvēra, ka katram - gan ministriem, gan sabiedrībai - būs jāvelta maksimums pūļu valsts labklājības celšanai.

 

Pēc Godmaņa teiktā, valdībai jāizvirza un jāpilda konsekventa vīzija par turpmāko darbu valsts attīstībā, lai Latviju tuvinātu Eiropas valstu labklājības līmenim.

 

Godmanis uzsvēra, ka valdībai būs konsekventi jāpilda sava misija ekonomikas, tiesiskuma un citās jomās, vienlaikus veiksmīgi pārvarot globalizācijas radītās problēmas.

 

Valdībai būšot jācīnās arī ar visiem tiem procesiem, kas Latviju bīda prom no šā izvēlētā ceļa - ceļa uz labklājības valsti.

 

Pirms izšķirīgā balsojuma Godmanis aptuveni pusstundu ilgajā runā atskatījās arī uz savu līdzšinējo darbību, uzsverot savus grūtākos periodus, kā arī norādīja uz vairākiem sarežģītiem lēmumiem, ko viņam nācies līdz šim pieņemt.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas