Gulbenes pašvaldības Atzinības rakstus šogad saņems 34 cilvēki

Gulbenes pašvaldības Atzinības rakstus Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai veltītajā pasākumā 16.novembrī saņems 34 gulbenieši, aģentūrai LETA pastāstīja Gulbenes pašvaldības ārējo sakaru speciāliste Santa Kudrate.

Pašvaldības atzinību saņems Gulbenes vidusskolu, Gulbenes ģimnāzijas, Gulbenes Bērzu pamatskolas, Gulbenes 2. un 3.pirmsskolas izglītības iestādes skolotāji un tehniskie darbinieki, kā arī Gulbenes bibliotēkas, Gulbenes mūzikas skolas, Mākslas skolas darbinieki.

 

Apbalvojumu saņems arī organizācijas "Glābiet bērnus" nodaļas vadītāja Tamāra Kalmane, divi Gulbenes slimnīcas mediķi, kā arī kafejnīcas "Kantes krogs" īpašniece Iveta Ilva.

 

Gulbenietis Zintis Mezītis Atzinības rakstu saņems par autoservisa ēkas rekonstrukciju Blaumaņa ielā 59, bet Arnis Martusevičs - par futbola tradīciju atjaunošanu Gulbenes rajonā.

 

Jau ziņots, ka 16.novembrī plkst.18.30 Gulbenes kultūras centrā notiks tradicionālais Valsts proklamēšanas svētku pasākums.

 

Savukārt 18.novembrī - Latvijas Republikas proklamēšanas dienā - plkst.11 būs dievkalpojums un aizlūgums par Latvijas valsti Gulbenes Vissvētākā Sakramenta Romas katoļu un Gulbenes Evaņģēliski luteriskajā baznīcās. Pēc tam būs ziedu nolikšana pie Brīvības pieminekļa.

 

Kā jau ziņots, 16.novembrī pasākumā skanēs koncertprogramma "Tēmas un motīvi Jāņa Lūsēna un Māras Zālītes muzikālajās izrādēs".

 

Jaunajā programmā Latvijas Nacionālās operas solistes Kristīnes Zadovskas, dziedātāja, vijolnieka Zigfrīda Muktupāvela un komponista Jāņa Lūsēna izpildījumā būs dzirdami skaistākie fragmenti no abu radošo personību kopdarbiem - izrādēm "Kaupēn, mans mīļais", "Sfinksa", "Indriķa hronika", "Mistērija par Sapni un Mīlestību" , "Putnu opera" un "Hotel Kristina". Uz skatuves kāps arī dzejniece Māra Zālīte ar eseju lasījumiem.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas