Gundars Bērziņš: Kalvīša vadītajai valdībai jāstrādā līdz pēdējam brīdim

Rīga, 8.okt., LETA. Ministru prezidenta Aigara Kalvīša (TP) vadītajai valdībai ir jāstrādā līdz pēdējām brīdim, uzskata politiķis Gundars Bērziņš (TP), kurš gan kategoriski nenoraida iespēju kļūt par premjeru.

Bērziņš šorīt Latvijas Neatkarīgās televīzijas raidījumā "900 sekundes" sacīja, ka politiku ir atstājis un viņam nav vēlēšanās atgriezties, taču prakse liecina, ka tādas iespējas vienmēr pastāv un kaut kas kaut kad varētu mainīties.

 

Bērziņš, atbildot uz jautājumu, vai gribētu veidot valdību, pauda pārliecību, ka būtu jaunāki cilvēki, kas varētu darīt šo darbu. Tomēr viņš atzīmēja, ka vienmēr dzīvē ir visādi gadījies un viņam ir "tik daudz kas skapēts iekšā."

 

Bērziņš pauda uzskata, ka pašlaik galvenais ienaidnieks valstī ir inflācija, un tā ir jāapkaro. Viņš atzīmēja, ka valdībai ir skaidrs piedāvājums inflācijas mazināšanai un sliktāk būtu, ja šāda piedāvājuma nebūtu.

 

"Ir izvēle - Kalvītis, kas pieliek 10% pie algām, vai nākamā valdība, kas nepieliek neko," sacīja Bērziņš, paužot pārliecību, ka cita valdība sagatavotu vēl stingrāku budžetu, jo "pašlaik finanses prasa skaidru signālu".

 

Politiķis pauda viedokli, ka valdības galvenais uzdevums tagad ir apstiprināt budžetu, pēc tam tiks izvirzīti jauni uzdevumi un tiks vērtēti valdības ministri. "Būs ministru maiņa - kosmētiskais vai kapitālais remonts," sacīja Bērziņš.

 

"Ministrs nav nekāds pūdētais sieriņš, kurā, jo vairāk pelējuma jo labāk, ir jābūt svaigumam, jaunam uzstādījumam," piebilda Bērziņš.

 

Viņaprāt, premjers Kalvītis nav izsmēlis savas iespējas. Saeimas atlaišana ir gara un krīzi padziļinoša, piebilda bijušais veselības ministrs.

 

"Latvijas Avīze" iepriekš rakstīja, ka Ministru prezidents Kalvītis neizslēdz iespēju, ka viņu amatā varētu nomainīt bijušais veselības ministrs Bērziņš. Savukārt Kalvītis noraidīja medijos izskanējušo informāciju un uzsvēra, ka neplāno savu demisiju.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas