Iedzīvotāji aizvien ilgāk runā pa telefonu un vairāk izmanto internetu

"Jau aptuveni pusgadu nepieaug rēķinu kavētāju un nemaksātāju skaits, kas turas divu procentu intervālā. Pieaug veikalos pirkto mobilo tālruņu daudzums, turklāt cilvēki vairāk izvēlas dārgus nekā lētus tālruņus. Klienti salīdzinājumā ar aizvadīto gadu aizvien ilgāk runā pa tālruni un sūta īsziņas. Paredzu, ka mēs palielināsim savu šā gada budžeta ieņēmumu prognozi, un tas nozīmē papildu ieguvumu mūsu klientiem," tā cilvēku šā brīža paradumus raksturo mobilo sakaru operatora "Tele 2" valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs.

operatora "Tele 2" valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs. SIA "Latvijas mobilais telefons" ("LMT") preses sekretāre Elīna Lidere teic, ka visstraujāk augošais pakalpojums patlaban ir mobilais internets gan datorā, gan tālrunī:

 

"Kopš februāra, kad ieviesām fiksētu maksu un zemākas cenas interneta pieslēgumam, lietotāju skaits pieauga vairāk nekā četras reizes."

 

Aizvien vissvarīgāko tirgus daļu no kopējā daudzuma ieņem mazcenas tālruņi. "Cilvēku paradumi izteikti nav mainījušies, 2010. gada pirmajos mēnešos vērojam pieaugumu mobilo tālruņu tirdzniecībā, daudz tiek pirkti mobilie tālruņi, kas nodrošina pamatfunkcijas un līdz ar to ir cenas ziņā pieejamāki plašākam cilvēku lokam," norāda arī SIA "Bite" preses sekretāre Līga Mūrniece.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas