Iedzīvotājiem dažādi viedokļi par Doma laukumā notikušo sapulci

Rīga, 3.nov., LETA. Uz Tautas sapulci Doma laukumā sanākušie iedzīvotāji pauda gan gandarījumu, gan vilšanos par sanāksmē pieredzēto.

Vairāki iedzīvotāji pauda gandarījumu, ka tauta vēlas savā valstī kaut ko mainīt un ka tik sliktā laikā, kad nepārtraukti krīt slapjš sniegs, ieradušies tik daudz cilvēku. Iedzīvotāji atzina, ka sanākuši, jo nav apmierināti ar pašlaik valstī un valdībā notiekošo.

Vairāki iedzīvotāji aģentūrai LETA norādīja, ka gaidījuši no pasākuma vairāk. "Cerēju, ka būs kā 80.gadu beigās, bet šodien Tautas sapulcē nav vairs tās noskaņas," sacīja Tautas sapulces dalībniece no Rīgas.

Vairāki iedzīvotāji arī norādīja, ka pasākumu vajadzēja rīkot 11.novembra krastmalā, jo Doma laukumā bija pārāk maz vietas un daudzi cilvēki pasākumu atstājuši.

Viens Rīgas rajona iedzīvotājs pauda sašutumu par pūļa izturēšanos Valsts prezidenta Valda Zatlera uzstāšanās laikā. Kā ziņots, laikā, kad Zatlers sanākušajiem teica uzrunu, iedzīvotāji sauca "atlaist Saeimu".

Kā novēroja aģentūra LETA, uz sapulci bija ieradušies cilvēki gan no attālākiem Latvijas reģioniem, piemēram, Cesvaines, Daugavpils, Saulkrastiem, gan no Rīgas.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas