Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iekšlietu ministrijai trūkst finansējuma policistu formas tērpiem

IeM gatavojas no budţeta programmas "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem" pieprasīt 883 594 latus (Valsts policijai - 413 520 latus, Valsts robeţsardzei - 193 406 latus un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam - 276 668 latus), lai segtu izdevumus, kas saistīti ar formastērpu, speciālo apģērbu un degvielas iegādi šo dienestu funkciju nodrošināšanai.

Ministru kabinets šo projektu, visticamāk, skatīs nākamnedēļ. Rīkojuma projekta anotācijā teikts, ka jau kopš 2008. gada daţādu
policijas struktūrvienību darbiniekus, kuriem, pildot dienesta pienākumus, ir tieša saskare ar klientu, nav iespējams nodrošināt ar formastērpiem. Šobrīd policijai trūkst 300 ziemas zābaku pāru (un tikpat - vasaras), 500 ieroču siksnu, 12 000 daţādu zīmotņu, 3000 uzšuvju "Policija" un 500 gaismas atstarojošo vestu.

 

Savukārt teju trešdaļai valsts ugunsdzēsēju nav speciālo aizsargapģērbu, bet puse no esošajiem lietoti jau četrus gadus un esot zaudējuši savas aizsargīpašības. Sevišķi kritiska situācija esot ar ugunsdzēsēju aizsargcimdiem.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas