Izvarotājiem noteiks policijas uzraudzību

Rīga, 27.sept., LETA. Par pederastiju, lezbiānismu vai dzimumtieksmju apmierināšanu pretdabiskā un vardarbīgā veidā, ja tās izraisījušas smagas sekas un ja tās izdarītas ar mazgadīgo, sodīs ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz 15 gadiem un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem, to nosaka šodien Saeimā otrajā lasījumā atbalstītie grozījumi Krimināllikumā.

Likumā tiks pastiprināts arī kriminālsods par piespiešana nodarboties ar prostitūciju. Ja šādu noziedzīgu darbību būs izdarījusi organizēta grupa, sods būs brīvības atņemšana uz laiku no pieciem līdz 15 gadiem, konfiscējot mantu, ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

 

Par sutenierismu organizētā grupā vai attiecībā uz mazgadīgām personām sodīs ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz 15 gadiem, konfiscējot mantu, ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

 

Par personas nosūtīšanu seksuālai izmantošanai organizēto grupu sodīs ar brīvības atņemšanu uz laiku no astoņiem līdz 15 gadiem, konfiscējot mantu, ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

 

Par pornogrāfiska vai erotiska rakstura materiālu ievešanas, izgatavošanas un izplatīšanas noteikumu pārkāpšanu organizētā grupā sods būs brīvības atņemšana uz laiku no pieciem līdz 15 gadiem, konfiscējot mantu, ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas