„Jauno satiksmes dalībnieku forums"

Rīga, 12.apr., NOZARE.LV. Latvijas Televīzijas (LTV) Ziņu dienesta vadītāja būs LTV žurnāliste Iveta Elksne, biznesa portālam "Nozare.lv" apstiprināja LTV pašreklāmas redaktore Laura Brokāne.

Jau ziņots, ka konkursa uz Ziņu dienesta vadītājas amatu otrajā kārtā iekļuva Elksne, Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes Komunikācijas studiju nodaļas lektore Olga Proskurova, iknedēļas žurnāla "Ir" redaktore, bijusī LTV ziņu dienesta producente un laikraksta "Diena" galvenā redaktore Anita Brauna, kā arī bijusī laikraksta "Diena" galvenā redaktora vietniece Vikija Valdmane-Rozenberga.  

Medijos jau izskanējis, ka Elksnes kandidatūru ar vēstuli atbalstīja LTV Ziņu dienesta darbinieki. Vienlaikus parādījās informācija, ka saistībā ar Elksnes nozīmēšanu par LTV raidījuma "De facto" vadītāju 2007.gadā tika konstatēts, ka viņa paralēli savam žurnālistes darbam bija piedāvājusi tā sauktos mediju treniņus, kur uzņēmējus, politiķus un citas personas, kam var nākties saskarties ar žurnālistiem, apmāca, kā sagatavoties un atbildēt uz jautājumiem.

 

"Konkursa 2.kārtā pretendentiem bija jāsagatavo savs redzējums par LTV Ziņu dienesta attīstību, atbildot uz jautājumiem par šībrīža tendencēm televīzijas žurnālistikā un ziņu formātos, formu dažādošanu ziņu raidījumos un ziņu lomu sabiedriskajā televīzijā. Komisija uzklausīja kandidātus par šīm tēmām un secināja, ka Ivetas Elksnes redzējums par LTV Ziņu dienesta mērķiem un uzdevumiem, kā arī atbildes uz minētajiem jautājumiem vispārliecinošāk atbilst konkursa nolikuma kritērijiem," teikts LTV paziņojumā medijiem par konkursa gala rezultātu.

 

Konkurss uz Ziņu dienesta vadītāja amatu tika izsludināts februārī, pēc tam, kad 2012.gada nogalē Ziņu dienesta vadītāja amatu pameta Dzintris Kolāts. Pārējas laikā Ziņu dienesta vadītāja pienākumus pildīja Dagnija Neimane, kura gan pati uz šo amatu nekandidēja, atsaucoties uz ģimenes apstākļiem.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas