Kalvītis ar ārzemju latviešu jauniešiem pārrunās darba iespējas Latvijā

Rīga, 31.jūl., LETA. Rīt, 1.augustā, Ministru prezidents Aigars Kalvītis (TP) tiksies ar latviešu izcelsmes jauniešiem no ASV, Krievijas, Zviedrijas un Kanādas, kuri iepazīstas ar darba iespējām vairākās Latvijas valsts pārvaldes iestādēs un privātos uzņēmumos, aģentūru LETA informēja Valsts kancelejas Komunikācijas departamentā.

Pēc Kalvīša iniciatīvas Nodarbinātības valsts aģentūra sadarbībā ar Īpašu uzdevumu ministra sabiedrības integrācijas lietās sekretariātu un Izglītības un zinātnes ministriju izstrādāja pilotprojektu "Vēlies izaicinājumu", kas nodrošina prakses vietas septiņiem ārzemju latviešu jauniešiem, lai viņi labāk iepazītu Latvijas darba tirgu un nākotnē, iespējams, atgrieztos strādāt Latvijā.

Šāds projekts notiek pirmo reizi. Tā laikā jaunieši vienu mēnesi - no šā gada 15.jūlija līdz 15.augustam - apgūst praktiskā darba iemaņas Valsts tiesu ekspertīžu birojā, Rīgas Tehniskajā universitātē, kompānijā "Hill & Knowlton Latvia", Nodarbinātības valsts aģentūrā, SIA "Averoja", SIA "Agroprojekts" un Aizsardzības ministrijā.

Premjera tikšanās ar jauniešiem notiks plkst.15 Ministru kabineta ēkā.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas