Kalvītis nolēmis stabilizēt situāciju un pagaidām neatkāpties

Rīga, 19.okt., LETA. Premjers Aigars Kalvītis (TP) nolēmis turpināt strādāt un stabilizēt situāciju koalīcijā un pagaidām neatkāpties, aģentūrai LETA šorīt sacīja Kalvītis.

"Situācija ir ļoti sarežģīta, taču emocijas ir jāatliek malā," sacīja Kalvītis un uzsvēra, ka šobrīd ir jāstrādā, lai tiktu pieņemts nākamā gada valsts budžets.

 

"Pārsteidzošu lēmumu nebūs," uzsvēra premjers.

 

Kalvītis norādīja, ka nebūs steigas arī ar lēmumu pieņemšanu par Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja vadītāja (KNAB) Alekseja Loskutova atbilstības amatam balsojumu Saeimā.

 

Kalvītis norādīja, ka jautājums tiks rūpīgi izskatīts Saeimas Juridiskajā komisijā un, ja nepieciešams, tad par Loskutovu var lemt valsts augstākās amatpersonas un tikai tad šo jautājumu varētu virzīt izskatīšanai Saeimā.

 

Premjers ar koalīcijas partneriem šodien iecerējis tikties un pārrunāt izveidojušos situāciju, jo "lielā mērā viss ir atkarīgs arī no koalīcijas partnera viedokļa, nav jāpieņem sasteigti lēmumi," sacīja Kalvītis.

 

LETA jau ziņoja, ka pie Saeimas nama vakar tika sapulcēts viens no lielākajiem piketiem pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas, kurā premjera atkāpšanos, pēc drošības sargātāju aplēsēm, pieprasīja aptuveni 5000 protestētāju.

 

Kā aģentūrai LETA atzina drošības dienestu pārstāvji, vēl vairāk piketētāju pie Saeimas nama bija tikai tad, kad notika protesti pret izglītības reformu.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas