Kargins un Krasovickis nolēmuši nepārdot "Parex banku"

Rīga, 9.okt., LETA. Valērijs Kargins un Viktors Krasovickis nolēmuši nemainīt "Parex bankas" akcionāru sastāvu un arī turpmāk paliks bankas lielākie akcionāri, aģentūru LETA informēja bankas korporatīvo komunikāciju speciālists Viktors Zaķis.

Kargins norādīja, ka akcionāri izvērtējuši esošo situāciju, rūpīgi izanalizējuši ārvalstu konsultantu atzinumus un nolēmuši, ka bankai arī turpmāk ir jāattīstās tāpat kā līdz šim - organiski un vērienīgi.

 

Tāpat bankas prezidents paziņo, ka viņš kopā ar Krasovicki ir nolēmuši palielināt bankas kapitālu, ieskaitot tajā no personīgajiem līdzekļiem 22 miljonus eiro (15 miljonus latu).

 

"Nevienam nav noslēpums, ka pagājušajā gadā mēs pārdevām "Parex apdrošināšanas kompāniju". Ja tā var teikt, naudu, kas nav raksturīga bankas biznesam, mēs tagad esam ieguldījuši "Parex bankas" turpmākajā attīstībā, kura paredz tirgus daļas palielināšanu Vācijā, Zviedrijā, Krievijā un Ukrainā," skaidro Kargins.

 

Jau ziņots, ka Krievijas "Alfa-banka" nepirks "Parex banku", intervijā laikrakstam "Telegraf" norāda "Alfa-bankas" prezidents Pjotrs Avens.

 

"Mēs nepirksim "Parex banku". Mums bija interese par vairākām Latvijas kompānijām, taču dažādu iemeslu dēļ mēs atteicāmies no šiem plāniem," laikrakstam sacījis baņķieris.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas