Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ķirsona firma "Lido" prasa tiesisko aizsardzību

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa ierosinājusi ārpustiesas tiesiskās aizsardzības procesu pret sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumu Lido. Par to liecina informācija Uzņēmumu reģistru apkalpojošās datu bāzes Lursoft reģistrā.

Process ierosināts 20.septembrī. Ārpustiesas tiesiskās aizsardzības process ir tiesiska rakstura pasākumu kopums komercsabiedrības interešu aizsardzībai ierobežotas maksātspējas gadījumā, lai atjaunotu tās maksātspēju pilnā apjomā. Minētais pieteikums nemainot uzņēmuma ikdienas darba ritmu.

 

"Es dibināju Lido pirms 23 gadiem. Šajā laikā uzņēmums kļuvis par vienu no Latvijas simboliem, un, tāpat kā ikviens no mums, piedzīvojis gan priekpilnus brīžus, gan grūtības," norāda Lido īpašnieks Gunārs Ķirsons.

 

Viņš ir pārliecināts, ka arī šīs problēmas tiks atrisinātas: "Lido būs, Lido strādās un Lido ēdinās ne vienu vien Latvijas paaudzi. Tas ir latvieša dabā un tas ir Ķirsona dabā."

 

Plašākus komentārus uzņēmums sniegs, tiklīdz tiesa būs pieņēmusi lēmumu. Šovasar Lido vadība aktīvi strādāja ar DnB Nord bankas pārstāvjiem pie uzņēmuma un saistīto sabiedrību biznesa modeļa restrukturizācijas, lai nodrošinātu uzņēmuma maksātspēju un darbības turpināšanu.

 

Kompānijas vadība uzsvēra, ka Lido spēja darboties nākotnē ir atkarīga no veiksmīgas sākto projektu īstenošanas un/vai no uzņēmuma dalībnieka turpmākā atbalsta.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas