KNAB veicis kratīšanu Rīgas domē

Rīga, 24.okt., LETA. Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbinieki šodien veikuši kratīšanu Rīgas domes sabiedrisko attiecību speciālistes Veltas Puriņas darba kabinetā, aģentūrai LETA apstiprināja Puriņa.


Viņa pastāstīja, ka šodien tika izsaukta uz KNAB, lai atbildētu uz vairākiem jautājumiem.

Puriņa norādīja, ka ir parakstījusies par informācijas neizpaušanu, tādēļ nevar neko sīkāk paskaidrot, kāpēc viņa ir nonākusi KNAB redzeslokā.

Pašvaldības darbiniece norādīja, ka viņas pārvietošanās brīvība nav ierobežota, kā arī viņai nav liegts turpināt darba pienākumus domē.

Puriņa aģentūrai LETA sacīja, ka atlūgumu pašlaik iesniegt nedomā un viņa turpinās strādāt.

KNAB priekšnieka vietniece Juta Strīķe aģentūrai LETA sacīja, ka "procesuālās darbības netiek komentētas".

Puriņa šodien nebija sastopama Rātsnamā, kur ir viņas darba vieta.

Pildot savus amata pienākumus, Puriņai šodien vajadzēja apmeklēt Kultūras, mākslas un reliģijas lietu komitejas sēdi, tomēr viņa tajā neieradās.

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Sandra Grīnberga aģentūrai LETA sacīja, ka neesot informēta par iespējamo kratīšanu Puriņas kabinetā. Turklāt viņa neesot informēta par to, ka darbiniece neapmeklēs komitejas sēdi. Parasti, ja kāds no nodaļas darbiniekiem netiek uz savā pārziņā esošo komiteju, tad to apmeklē kāds cits.

Ne Rīgas mēra pienākumu izpildītājs Andris Ārgalis (TP), ne pilsētas izpilddirektors Andris Grīnbergs šajā jautājumā aģentūrai LETA nekādu viedokli paust nevēlējās.

Savukārt aģentūras LETA aptaujātie domes tehniskie darbinieki atzina, ka Puriņas kabineta apkārtnē manīta iepriekš neredzēta rosība un sveši cilvēki. Turklāt Rātsnama darbinieki runājot par veikto kratīšanu.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas