Korupcijas apkarotāji pinas korupcijā

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) preses pārstāvim Andrim Vitenburgam nācās grūti taisnoties par biroja iejaukšanos pasažieru vilcienu pasūtījuma konkursa norisē

KNAB iejaukšanās vilcienu pasūtījuma konkursa norisē izskatās pēc biroja un tā jaunieceltā priekšnieka Jaroslava Streļčenoka palīdzības Valda Dombrovska trešajai valdībai, kura jau mēnešiem ilgi nespēj saprast vilcienu pasūtījuma konkursa rezultātus.

 

Konkursa gatavošana un norise ilgst kopumā gadus piecus, no kuriem lielākā daļa laika attiecas uz pirmo, otro un tāpat tagadējo V. Dombrovska valdību.

 

Birojs 12. decembrī ir nosūtījis par konkursa norisi atbildīgajai Satiksmes ministrijai vēstuli, kurā apgalvots, «ka minētajā finanšu instrumentu līdzfinansētajā projektā ir notikuši iepirkumu regulējošo normatīvo aktu pārkāpumi» un tāpēc konkursa «procedūra bija jāizbeidz» bez vilcienu pasūtīšanas.

 

«Birojs var paust viedokli,» biroja un tāvadītāja darbošanos aizstāvēja A. Vitenburgs. Pēc viņa teiktā,biroja viedoklis neuzliek nekādus pienākumus ne valdībai, ne Satiksmes ministrijai, ne PV.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas