Krāsojamo bilžu stāsts par veselību

Latvijas Astmas un alerģijas biedrība un www.bernsklepo.lv piedāvā visiem vecākiem un bērniem lasāmo - krāsojamo materiālu par alerģiju un klepu.

Krāsojamo bilžu stāsts ir palīgs vecākiem, lai runātu ar savu bērnu par veselības jautājumiem. Tās ir krāsojamās lapas, ko iespējams izdrukāt un dot bērnam izkrāsot, vienlaikus rodot iespēju uzsākt sarunu par to, kāpēc degunā jāpūš jūras ūdens, kā rīkoties, ja niez, kā rodas astma un vēl, un vēl.

Krāsojamo bilžu stāsts ir veidots, lai dotu iespēju bērnam saprast, ka slimība nav viņš pats. Tas ir kaut kas, ko var veiksmīgi uzvarēt, vai vismaz sadzīvot. Tādejādi bērnam būs vieglāk uzvarēt slimību un tikt galā ar tās izpausmēm – iesnām, acu asarošanu, klepu, niezi. Materiāla tapšanas procesā padomus deva ģimenes psihoterapeite Maija Biseniece.

Aicinām ikvienu vecāku, kuram rūp sava bērna veselība, apskatīt bildes un izlasīt stāstu, izdrukāt un iedot bērnam to izkrāsot, kā arī pārrunāt ar bērnu zīmējumā attēlotās tēmas. Krāsojamo bilžu stāstu iespējams apskatīt un izdrukāt mājas lapā par bērnu veselību www.bernsklepo.lv.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas