Labdarības nedēļa rīt beigsies ar Pateicības dienu

Rīt, 5.oktobrī, ar Pateicības dienu noslēgsies Labdarības nedēļa, ko portāls www.ziedot.lv rīko sadarbībā ar īpašu uzdevumu ministra sabiedrības integrācijas lietās sekretariātu. Notiks labdarības koncerts un Labo darbu izstāde.

"Lai aicinātu cilvēkus palīdzēt, kā arī popularizētu dažādus labdarības veidus un iespējas, labdarības portāls Ziedot.lv no 29.septembrim līdz 5.oktobrim rīkoja Labdarības nedēļu ar moto „Labdarības nedēļa - nedēļa, kas nekad nebeidzas!", kad cilvēkus aicinām labus darbus darīt ik dienu un palīdzēšanu padarīt par savu ikdienu," informē "ziedot.lv" sabiedrisko attiecību un attīstības vadītāja Ilze Šēfere-Siliņa.

 

Labdarības nedēļā jau noritēja Ģimenes diena un Vectētiņu un vecmāmiņu diena, kur cilvēki tika aicināti ne tikai palīdzēt bērniem, kas palikuši bez vecāku mīlestības, ģimenēm, kurās aug slimi bērniņi vai trūcīgām ģimenēm, bet arī mācīt saviem bērniem labdarību un palīdzēt veciem un vientuļiem cilvēkiem, kas mūža nogali spiesti pavadīt trūkumā un vientulībā.

 

"2.oktobrī notika Novadnieku diena, kad aicinājām atcerēties savu dzimto pusi. Vakar, 3.oktobrī, bija Skolu diena, kad aicinājām skolām un skolotājiem grūtajā laikā palīdzēt izskolot vēl tik pat daudz labu un atsaucīgu cilvēku un skolām nosūtījām izstrādātu informatīvi izglītojošu materiālu „Kā mācīt skolēniem par labdarību?". Savukārt šodien, 4.oktobrī, norit Uzņēmumu diena, lai aktualizētu uzņēmumu iespējas korporatīvās filantropijas jomā," stāsta I.Šēfere - Siliņa.


Vairāk par Labdarības nedēļas aktivitātēm varat uzzināt portāla www.ziedot.lv sadaļā „Labdarības nedēļa".

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas