Laikraksta "Diena" akcijas nākotnē varētu kotēt biržā

Pēc 98,86% a/s Diena akciju iegādes uzņēmējs Viesturs Koziols (attēlā) koncerna mātesuzņēmumu a/s Žurnāli un Diena iekļāvis uzņēmumā SIA Rīgas Tirdzniecības osta (RTO). Turpmāk V. Koziols plāno vadīt RTO padomi, koncentrējoties uz visa koncerna stratēģisko vadību.

«Uzņēmuma operatīvo vadību esmu gatavs uzticēt citiem un pats lielāku uzmanību pievērst arī pārējo savu īpašumu pārvaldībai. Tādēļ pieņēmu lēmumu a/s Žurnāli un Diena, kas ir 98,86% a/s Diena akciju turētājs, uz pirkuma līguma pamata iekļaut RTO, kur esmu lielākais īpašnieks ar sev piederošiem 36%. Tā kā RTO konsolidētais apgrozījums 2011. gadā pārsniedza 25 miljonus latu, darījuma apstiprinājums vēl jāsaņem no Konkurences padomes. Lēmums, kurš turpmāk būs a/s Diena valdes priekšsēdētājs, vēl nav pieņemts,» informē V. Koziols.

 

«No biznesa viedokļa a/s Diena nākotne mums ir skaidra - tuvākajā laikā ir plānotas ievērojamas investīcijas tipogrāfijas modernizācijā un jaunu mediju produktu virzībai tirgū. Ilgtermiņā - apgrozījuma palielināšana, eksporta pieaugums tipogrāfijas pakalpojumiem, pozitīva bilance, jaunu investoru piesaiste, iespējams, kotējot akcijas biržā,» atzīst RTO valdes loceklis Jānis Maršāns.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas