Laikraksts: Pēc filmas nedemonstrēšanas LTV plānoja lūgt Holšteina algas pielikumu

Rīga, 12.dec., LETA. Nākamajā darbadienā pēc tam, kad Latvijas Televīzija (LTV) atcēla filmas "Putina sistēma" demonstrēšanu, LTV sagatavots dokuments, kurā Nacionālā radio un televīzijas padome (NRTP) lūgta par vairāk nekā 30% paaugstināt LTV ģenerāldirektora Jāņa Holšteina algu, raksta laikraksts "Diena", atsaucoties uz dokumenta kopiju, kuru parakstījusi LTV personāla nodaļas vadītāja Ingrīda Orlova.

Līdz NRTVP tas gan nenonāca, jo pāris dienu vēlāk Holšteins iesniedza atlūgumu.

 

Pēc aģentūras LETA informācijas, kopš šā gada sākuma Holšteins ik mēnesi saņem 2000 latu atalgojumu pirms nodokļu nomaksas, tādējādi prasītais pieaugums būtu 600 lati. Dokumentā Holšteina atalgojuma paaugstināšana saistīta ar inflācijas līmeni valstī. Tā kā par Holšteina atalgojuma paaugstināšanu jālemj NRTP, dokuments bija adresēts padomes priekšsēdim Ābramam Kleckinam, "kurš versijās par filmas demonstrēšanas atcelšanu minēts kā lielākais spiediena uz Holšteinu avots", raksta laikraksts.

 

No paša Holšteina laikrakstam neesot izdevies gūt skaidrojumu par to, vai lūgums paaugstināt atalgojumu būtu saistīts ar viņa lēmumu nedemonstrēt filmu par Krievijas prezidentu. Īpaši uzsvērdams savu nevēlēšanos runāt ar dzelteno presi, viņš uz jautājumu esot atcirtis, ka LTV ik dienu tiekot sagatavoti daudzi dokumenti, taču šoreiz uz NRTP tas nav nosūtīts.

 

Savukārt Orlova, vaicāta par dokumenta esamību, brīdi klusējusi un tad atbildējusi: "No kurienes jums tāds dokuments? Man ir informācija, ka mēs to nemaz neesam izlaiduši ārpus mājas." Neko konkretizēt Orlova nav vēlējusies.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas