Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Latvenergo vadības maiņa rada jaunas bažas par iespējamu privatizāciju

Ekonomikas ministrija kategoriski noliedz arī daļēju Latvenergo privatizāciju. "Pēdējo nedēļu
notikumi saistībā ar Latvenergo ir vērsti uz to, lai tādā vai citādā veidā veiktu uzņēmuma
privatizāciju.

Ja cilvēks ir zadzis, viņš neapšaubāmi ir jāsoda, bet metodes, kā tas pašlaik notiek, ir
absolūti nepieņemamas, turklāt briesmīgi nodara pāri Latvenergo reputācijai," sacīja Latvijas
arodbiedrības Enerģija priekšsēdētāja Jevgenija Stalidzāne, komentējot bijušā a/s Latvenergo valdes priekšsēdētāja Kārļa Miķelsona un viņa vietnieka Aigara Meļko apcietināšanu.

 

Viņa uzskata - ja arī tiktu meklēts jauns Latvenergo vadītājs, tam būtu jānāk no pašas kompānijas darbiniekiem - profesionāļiem, "jo jebkurš cits risinājums ir vērtējams kā mēģinājums kompāniju sadalīt, kas neko labu nedos ne Latvenergo, ne visai tautsaimniecībai". To, ka vismaz daļu Latvenergo akciju papildus kapitāla piesaistei varētu kotēt biržā, sacīja nu jau bijušais Latvenergo valdes priekšsēdētājs Kārlis Miķelsons vēl pērnā gada novembrī.

 

Valdības pārstāvji toreiz šādu iespēju kategoriski noliedza. Jautāts, vai iespējams, ka tuvākajā laikā šāda iespēja atkal tiek apspriesta, pašreizējais a/s Latvenergo valdes priekšsēdētājs Uldis Bariss norādīja, ka šis ir uzņēmuma tālākās attīstības jautājums.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas