Latvijā viesosies ES reģionālās politikas komisāre

Rīga, 24.sept., LETA. Šodien darba vizītē Latvijā ieradīsies Eiropas Savienības (ES) reģionālās politikas komisāre Danuta Hibnere, aģentūru LETA informēja Eiropas Komisijas (EK) pārstāvniecībā Latvijā.

Komisāre piedalīsies starptautiskā konferencē "Robežas vieno", kurā Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Baltkrievijas atbildīgo iestāžu pārstāvji izvērtēs līdzšinējos sasniegumus, ieviešot Eiropas Kopienas iniciatīvas "INTERREG" atbalstītos projektus. Konferencē tiks pārrunāta arī pārrobežu sadarbības programmu īstenošana 2007.-2013.gadā.

 

Konference tiks atklāta šodien plkst.17 viesnīcā "Reval Hotel Latvija".

 

Vizītes laikā komisāre tiksies ar Ministru prezidentu Aigaru Kalvīti (TP), ar reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministru Aigaru Štokenbergu (TP), ar īpašu uzdevumu ministru ES līdzekļu apguves lietās Normundu Broku (TB/LNNK), kā arī ES dalībvalstu vēstniekiem Latvijā.

 

Šodien pēc konferences atklāšanas ap plkst.18 tiek plānots komisāres un Štokenberga kopīgs preses brīfings viesnīcā "Reval Hotel Latvija", bet rīt, 25.septembrī, Ministru kabinetā plkst.11 - komisāres, Kalvīša un Štokenberga kopīgs preses brīfings.

 

Komisāre rīt arī apmeklēs AS "Laima", kurā ražošanas procesu pilnveidošanai tiek izmantoti Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzekļi. Uzņēmumā ap plkst.13 notiks arī valsts stratēģiskās atsauces pamatprogrammas parakstīšana.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas