Latvijas hokejistu nākamā pretiniece Vankūveras olimpisko spēļu turnīrā būs Čehija

Vankūvera, 22.febr., LETA. Latvijas hokeja izlases nākamā pretiniece Vankūveras ziemas olimpisko spēļu turnīrā cīņā par vietu ceturtdaļfinālā būs Čehijas komanda, noskaidrojās pēc svētdien aizvadītās pēdējās priekšsacīkšu turnīra cīņas C apakšgrupā starp Zviedriju un Somiju.

Zviedrija šajā spēlē uzvarēja ar rezultātu 3:0, un tāpat kā Somija nodrošināja vietu ceturtdaļfinālā kopā ar Krieviju un ASV. Divus vārtus zviedru labā guva Lū Ēriksons, bet viens precīzs metiens padevās Niklasam Bekstrēmam.

Latvijas un Čehijas spēle notiks naktī uz trešdienu plkst.5 pēc Latvijas laika. Kā ziņots, abas komandas jau tikās grupu turnīra ietvaros un toreiz ar rezultātu 5:2 labāki bija čehi. Savukārt citos mačos par iekļūšanu ceturtdaļfinālā tiksies Šveice ar Baltkrieviju, Kanāda ar Vāciju, bet Slovākija ar Norvēģiju.

Jau ziņots, ka pēc apļa turnīra aizvadīšanas grupu uzvarētājas un labākā no trijām otro vietu ieguvējām garantē vietu ceturtdaļfinālā, bet pārējās astoņas komandas aizvadīs "play-off" maču, noskaidrojot pārējās ceturtdaļfinālistes.

Jau ziņots, ka Latvijas hokeja izlase Vankūveras spēļu pirmajā mačā ar rezultātu 2:8 piekāpās Krievijai, pēc tam ar 2:5 Čehijai, bet grupu turnīru noslēdza ar zaudējumu Slovākijai - 0:6.