Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Latvijas kuģniecības lielākie akcionāri spiesti noturēt akcionāru sapulci mikroautobusā

Šogad nekādi neizdodas mierīgi sasaukt Latvijas kuģniecības (LK) akcionāru sapulci, arī lielākajam akcionāram Ventspils naftai (VN).

16. decembra vakarā LK valde nāca klajā ar kārtējo paziņojumu par sapulces pārcelšanu no 17. decembra uz 2011. gada 28. janvāri. Tomēr, spītējot salam, LK akcionāri, kas pārstāvēja 78,2% LK kapitāla, lēma akcionāru sapulci noturēt.


Sapulce nenotika tieši izsludinātajā norises vietā - Kuldīgas rajona Rendas pagasta iežogotajā LK
piederošajā atpūtas centra Lejastiezumi teritorijā, bet blakus tai - apsardzes kompānijas TM
Security mikroautobusā.

 

Miljoniem vērtās LK akcionāri, saspiedušies mikroautobusā, ievēlēja jaunu padomi nepilnā, septiņu cilvēku sastāvā, kā arī nolēma izteikt neuzticību LK valdei. LK valde paziņojusi, ka šī LK ārkārtas akcionāru sapulce nav notikusi, un tāpēc jebkuri apgalvojumi par it kā sapulces noturēšanu mikroautobusā ir nepatiesi, un šādas darbības uzskatāmas par nelikumīgām.


LK padome un valde turpina ikdienas darbu, tā LK pārstāvis Ģirts Apsītis. LK akcionāru noturētās
sapulces lēmumi iesniegti Uzņēmumu reģistrā (UR), un šīs nedēļas sākumā, iespējams, būs
zināms, vai tos reģistrēs un līdz ar to veiks izmaiņas LK padomē.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas