Latvijas labākie sportisti - Ščerbatihs un Prokopčuka

Vakar pasākumā "Latvijas Gada balva sportā 2007" par labāko Latvijas sportistu atzīts svarcēlājs Viktors Ščerbatihs, savukārt par labāko sportisti atzīta vieglatlēte Jeļena Prokopčuka.

Šcerbatiha treneris Eduards Andruškevičs šogad tika atzīts par Latvijas labāko treneri.

 

Nominācijā "Godīga cīņa" uzvaru izcīnīja Sandris Šika, kurš nefinišēja Eiropas čempionātā modernajā pieccīņā, lai glābtu sava zirga dzīvību.

 

Nominācijā "Par cīņas gribu" uzvaru izcīnīja sieviešu basketbola izlase, kas plūca arī labākās Latvijas komandas laurus.

 

Par 2007.gada uzlecošo zvaigzni šogad atzīta daudzcīņniece Aiga Grabuste, savukārt par gada sporta notikumu Latvijā atzīts Eiropas čempionāts modernajā pieccīņā.

 

Atzinību par mūža ieguldījumu saņēma basketboliste Uļjana Semjonova. Par gada sportu visiem nosaukts basketbols, par šī gada sporta skolotāju nominēta Tija Tripāne no Rīgas 41.vidusskolas. Savukārt nominācijā "Labākais tehnisko sporta veidu sportists" par labāko atzīts motosportists Jānis Vinters.

 

Balvu par gada ieguldījumu Latvijas sportā saņēma Jeļena un Aleksandrs Prokopčuki, bet nominācijā "Paraugs sportā" par labāko atzīts soļotājs, treneris un sacensību organizators Modris Liepiņš.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas