Latvijas pasta bijušais vadītājs aiziet pie pretiniekiem

A/S latvijas pasts bijušā vadītāja Aivara Veisa kļūšana par SIA Ogres trikotāža vadītāju rada bažas par labu kāršu iespējamu iekrišanu Mono rokās, kurš sācis tiesāties ar valsts uzņēmumu.

Mono tiesas ceļā vēlas panākt, lai Latvijas pasts pilda 2008. gada beigās noslēgto sadarbības līgumu par pasta bankas projekta realizāciju, ar kuru speciāli izveidotais valsts un holdinga kopuzņēmums a/s Latvijas pasta nodaļu tīkls pārņem pasta nodaļas. Pirmā tiesas sēde paredzēta šā gada 4. oktobrī. Pēc ilgstošas nespējas vienoties par abām pusēm pieņemamiem nosacījumiem, Latvijas pasts sadarbību ar
Mono pārtrauca pašās 2009. gada beigās, kad valsts uzņēmuma valdes priekšsēdētājs bija A.
Veiss.

 

Tobrīd viņš sadarbības pārtraukšanu ar Mono dēvēja par nepieciešamību, jo bija izveidojies strupceļš, nespējot «atrast vienoto risinājumu, cik kurš kuram maksās, lai šis projekts būtu rentabls».

 

Pagaidām grūti spriest, vai gaidāmā tiesāšanās radīs kādas sekas uz jau tā vārgo Latvijas pasta finanšu situāciju, jo, kā iepriekš ziņots, iesniegtajā prasībā tiesā nav prasīta zaudējumu atlīdzināšana, taču Mono akcionārs Biomins Kajems izteicies, ka gan Latvijas pasts, gan valsts cietīs daudzmiljonu zaudējumus pēc līguma laušanas, jo nāksies kompensēt visus izdevumus, kas saistīti ar projektu.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas