Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Latvijas pastam jauna vadība

Vakar akcionāru sapulce no amata atcēla valsts akciju sabiedrības "Latvijas Pasts" ("LP") valdes priekšsēdētāju Aivaru Veisu, divus valdes locekļus un ievēlēja jauno valdi trīs cilvēku sastāvā.

Par uzņēmuma valdes priekšsēdētāju apstiprināts kādreizējais "LP" tehniskais direktors Aigars Vītols. Kā vakar sacīja satiksmes ministrs Uldis Augulis, "Latvijas Pasta" ("LP") valde viņa uzticību zaudējusi, jo pieļāvusi atkāpes no uzņēmuma biznesa plāna, nesekmīgi organizēta nekustamo īpašumu apsaimniekošana, kas radījusi zaudējumus, bijušas problēmas ar saimnieciskām lietām, slikts servisa līmenis, kā arī nepamatoti pieaudzis uzņēmuma centrālajā aparātā nodarbināto skaits.

 

A. Veiss vakar pirms akcionāru sapulces uzsvēra - viņam par savu darbību "LP" vadītāja amatā neesot jākaunas. Atbildot uz satiksmes ministra pārmetumiem, viņš norādīja, kā šā gada pirmajos desmit mēnešos "LP" nopelnīja gandrīz 500 000 latu vairāk, nekā biznesa plānā paredzēts. Kopā ar A. Veisu valdes locekļa amatus zaudēja arī Imants Mantiņš un Toms Nāburgs, bet Ilze Aleksandroviča savu amatu saglabāja.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas