Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Latvijas ražotājiem iespējams saņemt atbalstu dalībai izstādē “Riga Food 2010”

Izstādes "Riga Food 2010" organizators Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar biedrību "Mārketinga padome" ir radis iespēju turpināt atbalstīt Latvijas mazo un vidējo pārtikas uzņēmumu vai apvienību dalību izstādē, veidojot kopīgu Latvijas ražotāju stendu un piedāvājot samazinātu ekspozīcijas laukuma nomas maksu. Par to informē BT 1 sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Liene Papēde.

"Esmu gandarīts, ka šogad tomēr ir izdevies turpināt Latvijas ražotāju atbalsta programmu dalībai "Riga Food" šobrīd, kad uzņēmējiem kā vēl nekad agrāk ir nepieciešams kaut neliels atbalsts, lai izdzīvotu šajā ekonomiski nestabilajā laikā. Šis ir brīdis, kad jāstrādā dubultā, lai brīdī, kad iedzīvotāju pirktspēja atdzīvosies un vispārējā situācija tirgū uzlabosies, uzņēmumi būtu spēcīgi un spējīgi apmierināt augošo pieprasījumu", uzskata izstādes "Riga Food" projekta vadītājs Rolands Nežborts.


Sīkāk par atbalstu un dalības nosacījumiem mājas lapā www.rigafood.lv vai sazinoties ar izstādes projekta vadītāju Rolandu Nežbortu (rigafood@bt1.lv) vai biedrības "Mārketinga padome" mārketinga speciālisti Inetu Vilciņu (ineta.vilcina@lvaei.lv).

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas