Lembergs ZZS valdes sēdē rosinās vērtēt Kampara atbilstību amatam

Ventspils mērs Aivars Lembergs Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valdes sēdē nākamnedēļ rosinās izvērtēt ekonomikas ministra Arta Kampara atbilstību amatam.

 

To viņš ceturtdien sacīja intervijā LNT raidījumā "900sekundes".  

Pēc Lemberga teiktā, ir jāizvērtē, vai Kampars rīkojies atbilstoši dienesta pienākumiem energokrīzes situācijā. "Jautājums ir par to, vai viņš [Kampars] ir atbilstošs amatam," viņš uzsvēra.

 

Lembergs gan atturējās teikt, vai no ZZS puses varētu būt prasība par ekonomikas ministra demisionēšanu, norādot, ka vispirms situācija ir jāizvērtē.

 

Ventspils mērs pauda viedokli, ka Kampars nerīkojas adekvāti reālajai situācijai. "Tas, ka pamostas un sāk kustēties valdības līmenī 10 dienu pēc tam, kad situācija reāli veidojusies, īpaši pēc 30.decembra snigšanas, bet arī Ziemassvētkos, norāda, ka Rīgā, Brīvības ielā, elektrība ir, tramvaji kursē, ar dienesta mašīnām var izbraukt, vārdu sakot, "pie mums, sūnu ciemā Rīgā, viss ir kārtībā"," viņš teica.

 

ZZS valdes priekšsēdētājs Raimonds Vējonis (Zaļo un zemnieku savienība) žurnālistiem, vērtējot Lemberga izteikumus, sacīja, ka "katram partijas vadītājam var būt savs viedoklis vienā vai otrā jautājumā, nu, ja viņš lūgs to skatīt ZZS valdē, tad skatīsim".

 

Savukārt ZZS Saeimas frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis bija vēl izvairīgāks, vien atzīstot, ka valdībai šie jautājumi ir jārisina, jo daudzviet vēl nav elektrības. Turklāt, pēc viņa domām, "jautājums nav tik daudz par "Latvenergo" darbību, bet ir vajadzīga plaša koordinācijas rīcība".

 

ZZS valdes sēde notiek pirmdien.

 

Jau ziņots, ka pēc spēcīgās snigšanas pagājušajās brīvdienās energoapgāde brīžiem bija traucēta līdz 66,6 tūkstošiem "Latvenergo" klientu.

 

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas