LETA izveido speciālo Olimpiādes ziņu sadaļu

Rīga, 7.aug., LETA. Nacionālā ziņu aģentūra LETA ir izveidojusi speciālu Olimpiādes sadaļu, kurā tiks apkopota aktuālākā ziņu, foto un video informācija, kā arī dažādi uzziņas materiāli par Pekinas olimpiskajām spēlēm, sportiskajiem panākumiem un neveiksmēm, notikumiem arī ārpus spēļu arēnām.

"Šajā sadaļā iespējami plaši informēsim gan par Latvijas, gan citu valstu sportistu startu. Protams, visvairāk sekosim līdzi savējiem, turklāt ziņosim gandrīz visu diennakti, jo sacensības Pekinā sāksies jau tad, kad Latvija vēl gulēs," norāda Ārzemju ziņu nodaļas vadītājs Guntars Grīnums.

 

Atsevišķā sadaļā informācija izdalīta par Latvijas sieviešu basketbola izlases sasniegumiem Olimpiādē. Tajā iespējams lasīt gan jaunākās ziņas par basketbolistu panākumiem, gan iepazīties ar spēlētāju profiliem, prominentu basketbola sabiedrības ekspertu viedokļiem, kā arī sekot līdzi turnīra tabulai un jaunākajiem rezultātiem.

 

"Sieviešu izlase basketbolā ir pirmā sporta spēļu komanda, kas pēc neatkarības atjaunošanas ieguvusi tiesības startēt vasaras Olimpiādē, tāpēc tā ir pelnījusi lielu uzmanību," skaidro Grīnums.

 

Izveidots arī sacensību kalendārs, kurā informāciju var aplūkot atsevišķi pa sporta veidiem. Īpaši izdalīti gaidāmie Latvijas sportistu starti. Kalendārā atzīmēti gan priekšsacīkšu, gan fināla norises datumi, kā arī norādīts medaļu sadalījums pa sporta disciplīnām.

 

Vēsturisks atskats izveidots par Latvijas pārstāvju gaitām iepriekšējās Olimpiādēs, savukārt par šī gada Latvijas olimpiskās izlases dalībniekiem pieejama atsevišķā sadaļa, kurā iekļauta informācija par viņu sportiskajiem panākumiem un karjeras svarīgākajiem notikumiem.

 

Ikviens sadaļas apmeklētājs varēs atbildēt arī uz LETA sagatavotajiem dienas jautājumiem, kā arī izteikt savus komentārus pie ziņām, fotogrāfijām un videomateriāliem.

 

Speciālā sadaļa, kas veidota sadarbībā ar Latvijas Olimpisko komiteju, būs pieejama bez maksas līdz pat vasaras olimpisko spēļu noslēgumam.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas