Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lielākais noguldījumu apjomu pieaugums - Aizkraukles Bankā un Swedbank

Par to liecina Latvijas Komercbanku asociācijas apkopotie dati līdz 2010. gada 30. septembrim.
Lielākais noguldījumu apjoms Latvijas komercbankām ir Swedbank - 1,55 miljardi latu, un tas ir par
180 miljoniem latu vairāk nekā pirms gada.

Tostarp strauji bankā pēc ekonomiskās krīzes atgriezušies gan privātpersonu, gan uzņēmumu noguldījumi - attiecīgi par 38 miljoniem latu (līdz 774 miljoniem latu) un 143 miljoniem latu (līdz 735 miljoniem latu).

 

Vēl lielāks noguldījumu pieaugums gada laikā - par 298 miljoniem latu - šogad bijis Aizkraukles bankā, kurā kopumā septembra beigās bija piesaistīti 1,08 miljardi latu. Tostarp gada laikā par 305 miljoniem latu (līdz 970 miljoniem latu) pieauga no uzņēmumiem piesaistīto noguldījumu apjoms, kurā, ņemot vērā
bankas darba specifiku, lielu daļu naudas veidot nerezidentu naudas līdzekļi.

 

Vairāk nekā miljards latu noguldījumos šogad septembra beigās bija četrās bankās, tostarp SEB bankā noguldījumu apjoms sasniedza 1,19 miljardus latu, bet bankā Citadele - 1,18 miljardus latu.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas