Liepājas Jahtu centrs šajā sezonā uzņem 259 jahtas

Liepājas Jahtu centrs, kas joprojām atrodas savā vēsturiskajā vietā un turpina uzņemt viesus no visdažādākajām pasaules valstīm, šā gada sezonu noslēdzis veiksmīgi.

"Šajā gadā Liepājas Jahtu centrs uzņēmis 259 jahtas, no kurām 89 bija no Vācijas, 60 - no Polijas, 46 - no Somijas, 12 - no Lietuvas, 9 - no Latvijas un vairākas jahtas no citām valstīm, piemēram, Francijas, Norvēģijas, arī Kanādas un ASV. Lai gan aktīvā burāšanas sezona jau beigusies, vēl 4 jahtas no Polijas Jahtu centrā piestāja oktobrī, bet 2 jahtas - viena no Polijas un viena no Latvijas - novembrī," stāsta Liepājas Jahtu centra vadītājs Kārlis Kints.

 

Būtisks biznesa nākotnes attīstības nosacījums ir jahtu ostas un piestātnes pilnveidošana, kā arī kompleksa servisa nodrošināšana. "Tuvākajā nākotnē Liepājas Jahtu centrs plāno labiekārtot piestātnes, pontonus, piedāvāto pakalpojumu klāstu papildināt ar saunu, kā arī pretendēt uz Zilā Karoga iegūšanu," par iecerēm stāsta K.Kints.

 

Liepājas Jahtu centrs apsaimnieko Liepājas ostas 80. piestātni, kura, pateicoties savam izdevīgajam ģeogrāfiskajam novietojumam, ļauj viesiem ērti nokļūt pilsētas centrā.

 

Ienākošajām jahtām Liepājas Jahtu centrs nodrošina nepieciešamos piestātnes pakalpojumus - pietauvošanās vietu, ūdensapgādi, elektroapgādi un piestātnes apsardzi. Viesu ērtībām tiek piedāvātas labiekārtotas sanitārās telpas - tualetes, dušas, veļas mazgāšanas telpa. Jahtu centrs nodrošina arī aģentēšanas pakalpojumus visu diennakti un jahtu piestātnes nomu ilgtermiņā.

 

"Liepājas Jahtu centra birojs atrodas viesnīcas „Promenade Hotel" ēkā, kur ikvienam jahtas komandas dalībniekam ir iespēja arī izbaudīt maltīti restorānā „Piano", iegādāties unikālus suvenīrus mākslas galerijā „Promenade" un apskatīt tur eksponētos mākslas darbus," informē Jahtu centra vadītājs.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas