Liepnieku izslēdz no TP

Rīga, 25.okt., LETA. Par partijas rindu graušanu no Tautas partijas (TP) izslēgts arī bijušais premjera biroja vadītājs Jurģis Liepnieks, aģentūrai LETA apstiprināja TP Saeimas frakcijas vadītājs Māris Kučinskis.

Liepnieks izslēgts, jo kopā ar savu domubiedru, pirms nedēļas no TP izslēgto Aigaru Štokenbergu kopš augusta mēneša mērķtiecīgi darbojušies jaunas partijas veidošanā, apgalvo TP pārstāvji.

Štokenbergs šādus apgalvojumus nosauca par muļķībām.

Ar Liepnieku aģentūrai LETA pagaidām neizdevās sazināties.

Pagājušajā nedēļā viņš TV3 raidījumā "Nekā personīga" kritizēja TP īstenoto politiku.

Pēc neoficiālas informācijas, Liepniekam esot bijis arī TP biedra naudas parāds.

Politikā Liepnieks līdzdarbojas kopš 1996.gada, kad kļuva par toreizējā bezpartejiskā Ministru prezidenta Andra Šķēles palīgu attiecībās ar presi. Viņš ir vadījis TP vēlēšanu kampaņas.

Pērn pēc jaunas Aigara Kalvīša (TP) valdības apstiprināšanas Liepnieks pameta darbu premjera birojā.

Šā gada septembrī prokuratūra tā dēvētās digitālās televīzijas krimināllietā Liepniekam uzrādīja apsūdzību par līdzdalību liela apmēra krāpšanas organizēšanā un noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanā personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās.

Jau iepriekš Liepnieks presē bija paziņojis, ka aiz digitālās televīzijas ieviesējfirmas "Kempmayer" stāvējis telekompānijas LNT šefs Andrejs Ēķis un Šķēle. Viņi abi gan to noliedz.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas