LTRK vadītāja koalīcijas darbā neredz vienotu mērķi

Rīga, 10.sept., LETA. Novērojumi no malas liecina, ka koalīcijā nav vienotības un tā nedarbojas kā vienota komanda, kas strādā Latvijas labā, lai izietu no šīs krīzes, uzskata Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) valdes priekšsēdētāja Žaneta Jaunzeme-Grende.

Intervijā aģentūrai LETA viņa norādīja, ka viens no galvenajiem trūkumiem, kas kavē strukturālo reformu īstenošanu, ir vienotā mērķa trūkums koalīcijas partneru vidū.  

"Protams, premjers par to ir atbildīgs, bet viņš dara un strādā, cik vien labi spēj, un viņam būtu daudz vieglāk, ja koalīcijas partneri viņu atbalstītu un spētu vienoties par kopīgu mērķi," sacīja Jaunzeme-Grende.

 

Viņa norāda, ka valdības partneri Reformu vadības grupā - LTRK, Latvijas Darba devēju konfederācija, Latvijas Pašvaldību savienība un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība -, lai gan teorētiski pārstāv dažādas vides, tomēr kopīgā diskusiju un sarunu rezultātā spēj vienoties par kopīgajiem mērķiem un rīcību to realizēšanā, kas arī būtu nepieciešams koalīcijā, lai procesi straujāk un efektīvāk virzītos uz priekšu.

 

"Kamēr valdībā nebūs vienota mērķa, strukturālās reformas nemaz nevar sākties," pauda LTRK vadītāja.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas