Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Martā Latvijas augstskolās sāksies Atvērto durvju dienas

Rīga, 2.febr., LETA. Martā Latvijas augstskolās sāksies Atvērto durvju dienas, aptaujājot augstskolas, noskaidroja aģentūra LETA.

Šā gada 12.aprīlī un 10.maijā plkst.10 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Lielajā aulā Rīgā, Kaļķu ielā 1, notiks Atvērto durvju dienas. Skolēni, viņu vecāki un citi interesenti Atvērto durvju dienās varēs apmeklēt RTU fakultātes, iepazīties ar RTU uzņemšanas noteikumiem un piedāvātajām studiju iespējām, liecina RTU mājaslapā publiskotā informācija.

Interesentiem būs iespēja noskaidrot, kā no plašā studiju programmu klāsta izvēlēties sev vispiemērotāko, un iegūt informāciju par studiju iespējām RTU ārvalstu partneraugstskolās, sociālajām garantijām, studentu parlamentāro darbību, sadzīvi, kultūru, sportu.

Tāpat tiks sniegtas individuālas konsultācijas. RTU studenti un mācībspēki palīdzēs atrast atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem.

Savukārt Latvijas Universitātē (LU) Atvērto durvju dienas norisināsies laika posmā no šī gada 20.marta līdz 28.martam - vienlaicīgi ar Ēnu dienu pasākumiem, aģentūrai LETA pastāstīja LU Sabiedrisko attiecību departamenta sabiedrisko attiecību speciāliste Ilona Vilcāne.

No 20. līdz 28.martam LU sadarbībā ar organizāciju "Junior Achievement - Latvija" un "SEB Latvijas Unibanku" rīkos pasākumu "Ēnu dienas". Pasākuma laikā vispārizglītojošo skolu vidusskolas pēdējo klašu skolēniem būs iespēja iejusties studenta lomā, kļūstot par studentu "ēnām" un piedaloties vienas dienas studiju procesā - lekcijās, semināros, laboratorijas un praktiskajos darbos, kā arī iepazīties ar fakultātes bibliotēku, mācību un citām telpām.

Biznesa augstskolā "Turība" atvērto durvju dienas notiks šī gada 19.martā plkst.19, 20.martā plkst.13, 14.maijā plkst.19 un 17.maijā plkst.13, aģentūru LETA informēja augstskolas sabiedrisko attiecību vadītāja Inese Blaune.

Banku augstskola Atvērto durvju dienas rīkos 14.martā plkst.17 un 15.martā plkst.12, norādīja Banku augstskolas Studiju prorektores referente Diāna Auziņa.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas