Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mazo telev1iziju glābšanā varētu iesaistīt LTV

Vietējās un reģionālās televīzijas, kam no nākamā gada draud iespēja pazust no ētera, jo tās nevar nosegt Lattelecom prasīto apraides maksu, varētu glābt ar Latvijas Televīzijas (LTV) palīdzību. Viens risinājums, kas ļautu redzēt mazo televīziju ziņas arī turpmāk, esot raidlaika piešķiršana LTV ēterā.

"Tāds projekts pastāv," apliecina Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes priekšsēdis Ābrams Kleckins. Arī pašas televīzijas vēstulē amatpersonām aicina deleģēt reģionālajām un vietējām televīzijām sabiedriskā pasūtījuma raidlaiku un finansējumu, ko jau tagad drīkst nodot komerciālajām televīzijām, un tā apjomu palielināt no 15% uz 30% no sabiedriskā pasūtījuma naudas. J

 

au pašlaik konkursa kārtībā izvēlētas televīzijas ik dienas nodrošina LTV novadu ziņu saturu, kas, pēc LTV ziņu dienesta vadītāja Mareka Gailīša teiktā, esot nedaudz mazāk nekā 15 minūšu dienā. Viņš norāda, ka novadu ziņu reitingi esot ļoti labi. Taču, ja LTV nopietnāk iesaistītos mazo televīziju problēmu risināšanā, minimālais raidlaiks, kas būtu nepieciešams to ziņām, ir stunda dienā un vēl viena stunda atkārtojumiem, izriet no Ā. Kleckina teiktā.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas