Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Mediju nama" vadība izpērk uzņēmuma kapitāldaļas

Rīga, 14.janv., NOZARE.LV. Mediju uzņēmuma SIA "Mediju nams" vadība izpirkusi uzņēmuma kapitāla daļas, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Armands Puče.

 

Piektdien, 7.janvārī, SIA "Mediju nams" 100% kapitāla daļu no SIA "Lasco Investment" iegādājās "Mediju nama" vadības kolektīva dibināts SIA "MN mediji".  

"Mediju nama" un "MN mediju" valdes priekšsēdētājs Armands Puče, komentējot darījumu, saka: "Vēlos to saukt par iespēju, kas jāizmanto, jo viedi cilvēki saka - krīze var palīdzēt nostiprināt biznesam labu pamatu. Pirms gada mēs vērsāmies ar līdzīgu iniciatīvu pie dalībniekiem, taču viņi nebija gatavi tādam lēmumam. Tagad situācija ir mainījusies - mediju vide transformējas, meklē jaunas izteiksmes, piedāvā radošus risinājumus. Reklāmas tirgus pagaidām ir stīvs, taču tās ir pārejošas grūtības. Mūsu produktu klāstā ir labas iestrādnes - gan drukātajā, gan interneta vidē. Tajā pašā laikā vajadzēs samazināt zaudējumu apjomu, noteikti būs strukturālas izmaiņas, arī darbinieku skaits mainīsies. Ilgtermiņā redzam labas perspektīvas, jo kvalitatīvā žurnālistika vienmēr būs konkurētspējīga prece."

 

"MN mediji" īpašnieki ir "Mediju nama" valdes locekļi Armands Puče un Lilita Seimuškāne, kā arī Analītiskās nodaļas vadītājs Uldis Dreiblats. Katram dalībniekam pieder pa 33,33% "MN mediju" kapitāldaļu.

 

Darījuma summa ir pušu komercnoslēpums, tas tiek finansēts no dalībnieku līdzekļiem un komercbankas kredītu, kura nodrošinājumam tiks izsniegta komercķīla uzņēmuma pilnas mantas apmērā.

 

"Mediju nams" izdod laikrakstu "Neatkarīgā Rīta Avīze Latvijai", žurnālus "Māja", "Vakara Ziņas", "Sporta Avīze", kā arī veido ziņu portālu "nra.lv".

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas