Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ministrija aicina pieteikt dalībniekus konkursam „Gada sporta skolotājs”

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) līdz 2008.gada 31.oktobrim aicina izglītības pārvaldes pieteikt dalībniekus konkursam „Gada sporta skolotājs". Konkurss tiek rīkots jau ceturto gadu, lai celtu skolotāju prestižu sabiedrībā, veicinātu sporta skolotāju radošo darbību, popularizētu sportu skolās un motivētu skolēnus sportot, veidojot viņos pozitīvu attieksmi pret sportu un veselīgu dzīvesveidu.

"Konkurss šogad noritēs trijās kārtās. Konkursantus vērtēs komisija, kuras priekšsēdētājs ir IZM valsts sekretāra vietnieks sporta jautājumos Edgars Šneps. Komisijas sastāvā pārstāvji no IZM Sporta departamenta, Izglītības satura un eksaminācijas centra, Rīgas domes Izglītības, jaunatnes un sporta departamenta, Latvijas Skolu sporta federācijas, Latvijas sporta pedagoģijas akadēmijas Sporta un treniņu teorijas, pedagoģijas, psiholoģijas un pedagoģisko prakšu katedras, kā arī Latvijas olimpiešu kluba prezidente, olimpiskā čempione Inese Jaunzeme un Latvijas BMX izlases sportists un treneris, olimpietis Ivo Lakučs," stāsta Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas speciāliste Inta Stīpniece.


Viņa norāda, ka konkursa uzvarētājs tiks paziņots „Latvijas Gada balva sportā" apbalvošanas ceremonijā, kas notiks 6.decembrī Dailes teātrī. Ceremoniju tiešraidē translēs Latvijas Televīzijas 1.kanāls.


"Konkursa uzvarētājs saņems titulu "Gada sporta skolotājs" un piemiņas balvu, visi trīs konkursa finālisti saņems naudas balvu - 500 latu pirms nodokļu nomaksas." piebilst I.Stīpniece.


Sīkāka informācija par konkursu pieejama Izglītības un zinātnes ministrijas mājas lapā: http://izm.izm.gov.lv/nozares-politika/sports/pasakumi/3065.html

 

Papildu informācija: Izglītības un zinātnes ministrijas Sporta departamenta Sporta politikas nodaļas vecākā referente Santa Roze - t.67047933.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas