Nācis klajā jauns ceļojumu žurnāls "Čemodāns"

Rīga, 4.okt., LETA. Izdevniecība "Žurnāls Santa" laidusi klajā jaunu ceļojumu žurnālu "Čemodāns", aģentūru LETA informēja izdevniecībā.

Jaunais žurnāls iznāks reizi divās nedēļās, un pēc skaita tas būs jau 17.izdevniecības "Žurnāls Santa" izdevums.

 

Jaunā žurnāla galvenā redaktore ir Anda Sestule, kura līdz šim strādājusi par populārā un lasītākā nedēļas žurnāla "Ieva" galvenās redaktores vietnieci.

 

Jaunais ceļojumu žurnāls domāts visiem, kas ceļo, un visiem, kas sapņo ceļot.

 

"Čemodāns" būs informējoša, izklaidējoša, iedvesmojoša un arī mazliet romantiska lasāmviela par ceļojumiem - lieliem un maziem, tuviem un tāliem, dārgiem un lētiem, parastiem un neparastiem. Žurnālā būs daudz konkrētu maršrutu, ieteikumu, noderīgas pieredzes, praktisku padomu, kas saistās ar ceļošanu un ar braucieniem uz silto zemju un slēpotāju kūrortiem.

 

Žurnāls rakstīs arī par ekstrēmiem un ne tik ekstrēmiem aktīvās atpūtas veidiem, kopā ar ekspertiem palīdzēs izvēlēties lietas, kas vajadzīgas ceļotājiem un aktīvās atpūtas cienītājiem.

 

Žurnālam ir 48 lappuses. Pirmais izdevuma numurs iznāca vakar, 3.oktobrī.

 

Izdevniecība "Žurnāls Santa" izdod žurnālus "Santa", "Klubs", "Ieva", "Mezgls", "Deko", "Mans Mazais", "Privātā Dzīve", "Ievas Māja", "Ievas Stāsti", "Astes", "Meistarmezgls", "Ievas Mezgls", "Sudoku Mezgls", "Shape" un "Auto Bild Latvija".

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas